Aktualne ceny FLOTEX List Price na stacjach AMIC
7,10
7,10
6,31
6,31
 
Polecaj i tankuj taniej!
TANKUJ TANIEJ!

 

FLOTEX POLSKA od 10 lat z sukcesem działa na polskim rynku paliwowym oferując karty flotowe, oraz szereg dodatkowych udogodnień stworzonych z myślą o firmowych flotach pojazdów. Z 55 tys. naszych kart korzysta obecnie ponad 6 tys. zadowolonych właścicieli firm.

Specjalnie dla nowych klientów przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Dołącz do grona klientów FLOTEX POLSKA, zamów swoje karty paliwowe i ciesz się rabatem w wysokości 10 groszy na start na stacjach Shell i BP w całej Polsce!

Dołącz do FLOTEX POLSKA

Możesz zwiększyć wysokość swojego rabatu, polecając usługi FLOTEX POLSKA innym przedsiębiorcom. Im więcej poleconych przez Ciebie osób zacznie korzystać z naszych kart paliwowych, tym wyższy rabat uzyskasz! Będąc klientem FLOTEX POLSKA zaloguj się do swojego Panelu Klienta, wejdź w zakładkę „Polecaj” i uzupełnij znajdujące się tam rubryki. Nasz Dział Handlowy nawiąże kontakt z poleconymi przez Ciebie firmami. Każdy z poleconych przez Ciebie klientów, który dokona transakcji dowolną z kart paliwowych znajdujących się w naszej ofercie, przybliża Cię do wyższych rabatów. Poniżej znajdziesz szczegółowy mechanizm promocji.

Wyliczanie rabatu promocyjnego
Dodatkowe szczegóły promocji „Polecaj i tankuj taniej” znajdują się w REGULAMINIE.

WYPEŁNIJ WNIOSEK I TANKUJ Z NAMI

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i plików cookies FLOTEX POLSKA Sp. z o.o.

Jeżeli wolą Państwo tradycyjną drogę, prosimy o kontakt telefoniczny. Wtedy nasz konsultant wypełni za Państwa wniosek podczas rozmowy.

Telefon do naszego konsultanta: 573 206 040

E-mail do naszego konsultanta: handlowy@flotex.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest FLOTEX POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (KRS 0000935484). Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na złożony przez Ciebie wniosek. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Najczęściej zadawane pytania

Czy wystarczy być klientem FLOTEX POLSKA, żeby wziąć udział w promocji?
Tak – rabat 10 gr na stacjach Shell oraz BP w całej Polsce przysługuje automatycznie każdemu nowemu Klientowi FLOTEX POLSKA, który podpisze z nami umowę po 18 października br. oraz zamówi naszą kartę paliwową Shell lub/i BP

Czy obecni Klienci FLOTEX POLSKA również mogą skorzystać z promocji?
Tak – wystarczy zalogować się na swój Panel Klienta, wejść w zakładkę oferty i podpisać aneks promocyjny. Z Akcji promocyjnej są wyłączeni jedynie Klienci należący do tzw. Grup Zakupowych.

Czy akcja promocyjna obowiązuje na wszystkich stacjach Shell oraz BP?
Akcja promocyjna obowiązuje na wszystkich stacjach paliw sieci Shell oraz BP w Polsce.

W jaki sposób mogę zwiększyć swój rabat do 15 groszy?
Będąc klientem FLOTEX POLSKA zaloguj się do swojego Panelu Klienta, wejdź w zakładkę „Polecaj” i uzupełnij znajdujące się tam rubryki. 15 gr rabatu uzyskasz wtedy, kiedy 15 poleconych przez Ciebie nowych Klientów dokona co najmniej jednej transakcji dowolną kartą z naszej oferty.

Czy promocja „Polecaj i tankuj taniej” sumuje się z innymi akcjami promocjami lub rabatami?
Nie, promocja „Polecaj i tankuj taniej” nie sumuje się z innymi akcjami promocyjnymi lub rabatami.

Do kiedy obowiązuje promocja?
Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2022 r. FLOTEX POLSKA zastrzega sobie prawo zawieszenia lub zakończenia Akcji promocyjnej w każdym czasie, za uprzednim zawiadomieniem.